kalendarium
Sobota, 2018-09-22
Imieniny:
Maury, Milany
kalendariummenumenupoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
+1
+13°
+
Koszyce
Wtorek, 03
Środa   +17° +
Czwartek   +13° +
Piątek   +14° +
Sobota   +10° +
Niedziela   + -1°
Poniedziałek   + -5°
http://koszyce.szkolnastrona.pl/container/102-2152.jpg

Sukcesy i osiągnięcia sportowe chłopców w roku szkolnym 2017-2018

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy i osiągnięcia sportowe chłopców w roku szkolnym 2017-2018

Sukcesy i osiągnięcia sportowe chłopców w roku szkolnym 2017-2018

Szkoła Podstawowa

 

1. Powiatowe Eliminacje w Sztafetowych Biegach Przełajowych  w  Proszowicach IV miejsce Skład drużyny: Gustak Damian, Nowicki Oliwier, Dziekan Adrian, Rasała Paweł, Gustak Dominik, Zając Bartek, Rusiecki Igor, Gawron Dawid, Mendalski Karol, Kisiel Filip, Kwiecień Jakub.

 

 2Powiatowe Eliminacje w Halowej Piłce Nożnej: III miejsce Skład drużyny: Dziekan  Adrian, Nowicki Oliwier, Bujakowski Nikodem, Rasała Paweł, Gawron Dawid, Marzec Patryk, Mendalski Karol, Rusiecki Igor, Zając Bartek, Kwiecień Jakub, Noga Krystian, Koziara Piotr,

3.Udział  w Powiatowych Zawodach Pływackich:

 Resler Roksana  -50 m kraul

 Szyller Oliwia    -50 m kraul

 Gawron Dawid  -50 m styl grzbietowy

 Rusiecki Igor -    50 m styl grzbietowy

 

4.Gminne Eliminacje w Tenisie Stołowym Indywidualnym  Chłopców: 


I miejsce - Gajówka Bartek

II miejsce - Wilk Mateusz,

III miejsce - Zając Bartłomiej,

 IV miejsce - Kwiecień Jakub,

V miejsce - Zając Bartosz,

VI miejsce - Marzec Patryk

 

5. Powiatowe Eliminacje w Indywidualnym Tenisie Stołowym w Proszowicach:


I miejsce Gajówka Bartłomiej,

II miejsce –Rasała Paweł

IV miejsce – Wilk  Mateusz

V miejsce- Zając Bartosz

VI miejsce- Noga Krystian


Wszyscy w/w uczniowie uzyskali awans do Półfinału Wojewódzkiego.

W zawodach  wzięli udział: Kwiecień Jakub, Marzec Patryk, Zając Bartłomiej

 

6. Powiatowe Eliminacje w Drużynowym  Tenisie Stołowym:


Koszyce I w składzie: Gajówka Bartek, Rasała Paweł, Marzec Patryk – I miejsce.

Koszyce II w składzie: Wilk Mateusz, Zając Bartłomiej, Zając Bartosz –III miejsce.

Drużyna Koszyce I uzyskała awans do Półfinału Wojewódzkiego w Skawinie

 

7.  Feryjny Turniej w Tenisie Stołowym Indywidualnym:

I  miejsce - Noga Krystian,

II miejsce - Wilk Mateusz,

III miejsce - Zając Bartosz

 

8.Udział uczniów w Półfinale Wojewódzkim  w Indywidualnym Tenisie Stołowym w  Skawinie: Wilk Mateusz, Noga Krystian, Zając Bartosz, Rasała Paweł, Gajówka Bartek  , Gajówka Bartek zajął IX miejsce.


9.IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim  w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców w  Skawinie. Drużynę stanowili uczniowie: Gajówka Bartek, Wilk Mateusz, Rasała Paweł


10. II miejsce w Powiatowych  Eliminacjach Drużynowych Biegów Przełajowych w Proszowicach klas III-IV:

Skład drużyny: Nowicki Oliwier, Czesak Filip, Gustak Damian, Gaik Cyprian, Kapusta Daniel


11. I miejsce  Filip Czesak w Klasyfikacji Indywidualnej Drużynowych Biegów Przełajowych klas III-IV


12. IV  miejsce  Nowicki Oliwier w Klasyfikacji Indywidualnej Drużynowych Biegów Przełajowych klas III-IV

 

13. II miejsce w Powiatowych  Eliminacjach Drużynowych Biegów Przełajowych klas V-VI: Rasała Paweł, Zając Bartek, Rusiecki Igor,  Gawron Dawid, Wileczek Bartek


14. VI  miejsce Rasała Paweł w Klasyfikacji Indywidualnej Drużynowych Biegów Przełajowych klasv V-VI

 

15.Powiatowe Święto Sportu Szkolnego:


Bieg na 60m- Rusiecki Igor - II miejsce

Bieg na 200m- Zając Bartek – II miejsce

Bieg na 400m – Wasilewski Kamil - II miejsce

Bieg na 1000m – Rasała Paweł – II miejsce


Sztafeta Szwedzka w składzie: Kwiecień Jakub, Czekaj Artur, Zając Bartek i Rasała Paweł - III miejsce

 

16.Powiatowe  Eliminacje w Piłce Nożnej 6-tek.Drużyna  składzie: Noga Daid, Gustak  Dominik, Koziara Piotr, Rasała Paweł, Gawron Dawid, Rusiecki Igor, Wileczek Bartek, Zając Bartek,  Mendalski Karol, Palmonczyński Jakub, Czekaj Artur, Marzec Patryk, Nowicki Oliwier, Gajówka Bartek, Czesak Filip -  IV miejsce

 

 

 

Gimnazjum

 

 

 

1.Powiatowe Eliminacje w Sztafetowych Biegach Przełajowych w  Proszowicach - I miejsce. Skład drużyny: Buczek Dominik ,Buczek Michał, Ciochoń Jakub, Czekaj Mariusz, Grzyb Dawid, Jakóbowski Paweł, Jędracha Kuba, Kokoszka Bartek, Kozakowski Mateusz, Kukułka Bartosz, Stasielak Bartek, Szywała Maciej

 

2.Udział w  Finale  Wojewódzkim  Sztafetowych  Biegów  Przełajowych w Nowym Targu: Buczek Dominik ,Buczek Michał, Ciochoń Jakub, Czekaj Mariusz, Grzyb Dawid, Jakóbowski Paweł, Jędracha Kuba, Kokoszka Bartek, Kozakowski Mateusz, Kukułka Bartosz, Stasielak Bartek, Szywała Maciej

 

3.Powiatowe Eliminacje w Halowej Piłce Nożnej -VII miejsce. Skład drużyny: Bienias Jakub, Dziadana Dawid, Grzyb Dawid, Ciochoń Jakub, Grzyb Marcin, Jędrzejczyk Igor, Nowak Igor, Przutyła Kamil, Stasielak Bartek, Szczęsny Jakub, Zdunek Michał


4. Noworoczny Indywidualny  Turniej Tenisa Stołowego Chłopców:


I  miejsce – Gajówka Bartek

II miejsce - Szczęsny Jakub,

III miejsce - Buczek Dominik

 

5. Powiatowe zawody w pływaniu

 

Przytuła Kamil – II miejsce  50 m kraul

Nowak Igor – II miejsce - 50 m styl klasyczny

Jakóbowski Paweł – II miejsce styl grzbietowy 

Karolina Nowińska  - 50 m kraul

Gawor Oliwia - 50 m kraul

 

6. Powiatowe Eliminacje w Tenisie Stołowym Chłopców w Koszycach Buczek Dominik II miejsce


7. Półfinał Wojewódzki  w Tenisie Stołowym Indywidualnym Chłopców w Skawinie-Buczek Dominik  IX miejsce


8.  Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany w ramach ,,Akcji Zdrowie”- Dominik Buczek IV miejsce

 

9. III miejsce w Powiatowych Eliminacjach w Koszykówce Chłopców - Ciochoń Jakub, Czekaj Mariusz, Jakóbowski Paweł, Jedracha Jakub,Jędrzejczyk Igor, Kokoszka Bartłomiej, Nowak Igor, Przytuła Kamil, Szywała Maciej


10. Feryjny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców:


I miejsce Gajówka Bartek,

II Buczek Domini, III miejsce

III miejsce Buczek Michał

 

11. Udział uczniów po raz pierszwy w Spartan Race w Piotrkowicach Małych: Przytuła Kamil,Ciochoń Jakub,Buczek Dominik, Stasielak  Bartek,Jędrzejczyk Igor,Szywała Maciej,Mariusz Czekaj,Bartłomiej Kokoszka,Paweł Jakóbowski,Michał Buczek, Gałka Tomasz

 

12. II miejsce w Powiatowych Eliminacjach Drużynowych Biegów Przełajowych w Proszowicach: Stasielak  Bartek, Dziadana Dawid, Gałka Tomasz, Ciochoń Jakub, Jędrzejczyk Igor, Mariusz Czekaj

 

13. III miejsce w klasyfikacji Indywidualnej Drużynowych Biegów Przełajowych - Stasielak Bartek


14.  Powiatowe Święto Sportu Szkolnego w Proszowicach:


bieg 60m - Stasielak Bartek III miejsce

bieg 200m  - Ciochoń Jakub -  III miejsce

bieg 400m  - Ciochoń Jakub – I miejsce,

bieg 400m  - Jędrzejczyk Igor - III miejsce

bieg 1000m - Stasielak Bartek – I miejsce

 

                                                         Marek Szymański

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl