Czwartek, 2017-11-23

Grand Prix dla Wiktorii Maj

Jesteś tu: » Strona główna » Grand Prix dla Wiktorii Maj

Grand Prix dla Wiktorii Maj

Od 5 do 9 listopada 2017r. Wiktoria Maj reprezentowała  Polskę  na  1 - St International Competition Of Arts & Culture“ Europe Stars – 2017”  Praga - Drezno.  W festiwalu uczestniczyło 10 państw m. in. Rosja, Francja, Meksyk, Armenia, Mołdawia, Bułgaria, Polska i Niemcy. Nasza reprezentantka wykonała utwór w języku angielskim pt. „The climb”.

Po wysłuchaniu kilkunastu podmiotów wykonawczych międzynarodowe jury ogłosiło listę osób zakwalifikowanych do Koncertu Galowego. Na niej znalazła się nasza Wiktoria. Podczas gali Dyrektor festiwalu Armando Gukasyan odczytał wyniki. W  stresie, ale też skupieniu Wiktoria oczekiwała na swoje nazwisko. Po chwili Dyrektor festiwalu z wielkim zadowoleniem ogłosił, że tegoroczne Grand Prix jedzie do Polski. Radość naszej uczennicy była ogromna. Puchar zwycięstwa wręczyli jej Artystyczny Manager  Fundacji Diamentowy Głos pan Saribek Sargsyan oraz Vladimir Barkhoyan Juror Międzynarodowych Konkursów Wokalnych i Tanecznych z Armenii. Dodatkowy prezent  Wiktoria otrzymała od  Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu z Bułgarii w postaci  zaproszenia na  festiwal, który odbędzie się  w mieście słońca jakim jest Obzor.

Jesteśmy dumni z kolejnych muzycznych sukcesów naszej uczennicy!