DO WIDZENIA SZKOŁO!

24 czerwca 2016 roku to dzień długo wyczekiwany przez uczniów – zakończenie roku szkolnego. Najpierw społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej, a później w szkole w oficjalnym uroczystym  zakończeniu roku szkolnego, na które, oprócz uczniów, przybyli zaproszeni goście i rodzice.

W czasie uroczystości miało miejsce pożegnanie Pani Alicji Gozdek - Szablińskiej (nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, która także przez lata była  Dyrektorem Centrum Oświatowego w Koszycach) i podziękowanie jej za lata pracy – w związku z przejściem na emeryturę.

Podczas uroczystości Dyrekcja Centrum Oświatowego przekazała specjalnie przygotowane podziękowania dla osób, które w sposób szczególny wspierają naszą szkołę w różnych działaniach i aktywnie z nią współpracują.

W obecności wszystkich zgromadzonych uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu otrzymali świadectwa z paskiem i nagrody książkowe, a ich rodzice zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi za wzorowe wychowanie swoich pociech. Wszystkie nagrody sprawiły obdarowanym ogromną radość, a okolicznościowe dedykacje zapisane w książkach będą dla uczniów i ich rodziców wspaniałą pamiątką.

Oto  ZŁOTA  LISTA  uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

Julia Gradzi

Julia  Pokigo

Anna  Strączek

Dagmara  Stojak

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że do grona  uczniów wyróżniających się w nauce dołącza kolejni w nowym roku szkolnym.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie  otrzymali świadectwa. A potem  już tylko… długo oczekiwane wakacje! Do widzenia szkoło!

Katarzyna Malec i Małgorzata Bogdał