Mamo, Tato - żyj 100 lat!

"Więc moc życzeń dziś najszczerszych                                                                                                                        przynosimy zamiast gwiazd,

skromny kwiatek, krótki wierszyk

i serc tyle ile nas"

Tak brzmiały życzenia dla rodziców wypowiedziane przez najmłodszych w czasie zorganizowanego w dniu 9 czerwca Dnia Mamy i Taty. Zarówno przedszkolaki jak i dzieci z oddziałów zerowych zaprosili swoich rodziców na  uroczystą akademię. Najpierw dali wspaniały występ dla ukochanych rodziców, potem  obdarowali upominkami , a na końcu zaprosili do swoich sal na "małe co nieco".  Zarówno dzieci jak i ich rodzice byli bardzo podekscytowani tym świętem. Na niejednej twarzy były łzy radości i wzruszenia.  Takie uroczystości na długo zostają w pamięci wszystkich.

Wychowawcy