Praca Kuby nagrodzona spośród wielu

Do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pt. „Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje” organizowanym przez KRUS zostało przekazanych 8 prac z klas  IV – VI oraz 60 prac z przedszkola i klas  1-3. Zgłaszając prace, nie myśleliśmy, że czeka nas taka niespodzianka.

Zaskoczenie było bardzo miłe nie tylko dla Kuby Szczęsnego, ale dla nas wszystkich, ponieważ jego praca plastyczna w placówce terenowej w Proszowicach zajęła I miejsce w II grupie wiekowej (klasy IV – VI). Nagrodę Kuba odebrał w szkole od przedstawicieli KRUS z Proszowic. Ale na tym się nie zakończyło. Praca Kuby została także doceniona w województwie i zajęła I miejsce. Wręczenie nagród odbyło się 9 czerwca 2016r. w Krakowie w Oddziale Regionalnym KRUS.

Bardzo serdecznie gratulujemy Kubie takiego osiągnięcia, bo przecież zdobył to, co niektórzy uważają za nieosiągalne. Jednak wytrwałość, zaangażowanie, podejmowanie kolejnych prób przyniosły owocny rezultat. Razem z Kubą cieszymy się Jego sukcesem.

Gratulujemy!

Małgorzata Bogdał