Piknik Rodzinny

Piękna, słoneczna pogoda, dobry nastrój, uśmiech i zadowolenie towarzyszyły wszystkim, którzy 5 czerwca przyszli na piknik rodzinny zorganizowany w naszej szkole. W to niedzielne popołudnie można było miło, sportowo, ale przede wszystkim rodzinnie, spędzić czas.

Jedną z atrakcji były mecze piłki nożnej. Pierwszy został rozegrany pomiędzy Młodzieżową Radą Gminy a Radą Gminy. Kolejny  pomiędzy rodzicami a uczniami szkoły z klas V i VI. Do sportowej rywalizacji odważnie stanęli także czwartoklasiści, którzy pokazali swoje umiejętności podczas ostatniego z meczów. Równolegle odbywały się konkursy i zabawy przygotowane dla rodzin.  Wymagały one trochę wiedzy, sprawności czy minimalnej kondycji. Jednak, jak się okazało, nie brakło chętnych, aby „łowić ryby”, nawlekać nakrętki czy jeździć na hulajnodze! Najwiekszą atrakcją były rozgrywki z balonami napełnionymi wodą! Śmiechu było co niemiara! Jeśli komuś było goraco na boisku, to w zaciszu szkolnego korytarza mógł wspólnie z rodziną spróbować swoich sił w malowaniu obrazów. I tu chętnych nie brakowało. Jednym słowem każdy znalazł coś dla siebie.

Dziękujemy wszystkim za obecność i  udział we wspólnej zabawie. Szczególne podziękowania należą się tym rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku. Z pewnością dla wszystkich był to czas spędzony miło i przyjemnie, a co najważniejsze RODZINNIE!