Spotkanie ze strażakiem

W ramach akcji „Bezpieczne wakacje” uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu ze strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Koszycach Panem Krzysztofem Kabzińskim. Podczas rozmowy dzieci dowiedziały się jak powinny bezpiecznie organizować czas wolny w czasie wakacji. I jakich zachowań unikać.

Miały możliwość poznania sprzętu, który strażacy używają podczas różnych akcji. Uczniowie oglądali pamiątkowe zdjęcia, które znajdują się w kronikach, podziwiali sztandary, puchary i medale. Dowiedzieli się, iż działalność OSP w Koszycach trwa już 114 lat. Dużą atrakcją cieszył się ubiór strażaka. Spotkanie było bardzo interesujące i dobrze przygotowane . Pan Kabziński przekazał wiele ciekawych informacji dotyczących pracy strażaków, zainteresował swoją wypowiedzią wszystkich uczniów.

Wychowawcy klas pierwszych