Żonkilowe Pola Nadziei

Przez kilka ostatnich dni w naszej szkole uczennice gimnazjum kwestowały na rzecz Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie. Szkolne Koło PCK po raz kolejny w ten sposób włączyło się w coroczną akcję „Pola Nadziei”.

W zamian za symboliczną złotówkę, można było otrzymać pięknego żonkila. Kwiat ten jest międzynarodowym symbolem nadziei   i przypomina o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i nie szczędzili pieniędzy na ten szczytny cel.

Mamy nadzieję, że wszyscy równie chętnie włączą się do akcji za rok!

Szkolne Koło PCK