SUKCESY BIEGACZEK

Drużyny dziewcząt  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum reprezentowały naszą szkołę w Powiatowych Biegach Sztafetowych rozegranych w Proszowicach 11 kwietnia 2016r.

Do rywalizacji biegowej w kategorii Szkół Podstawowych przystąpiły sztafety z następujących placówek: Ostrowa, Proszowic, Pałecznicy, Koniuszy i Koszyc.

Wyniki:

1. SP Pałecznica
  2. SP Koszyce
  3. SP Proszowice
  4. SP Ostrów
  5. SP Koniusza

Skład sztafety: Wiktoria Gajówka, Julia Gradzi, Patrycja Kakuba,Urszula Ramza,  Ewelina Zdankiewicz, Nikola Chlebek, Izabela Palmonczyńska, Martyna Cisak, Monika Giec.

Gimnazjalistki natomiast rywalizowały ze swoimi rowieśnicami  z Pałecznicy, Ostrowa i Posądzy. Nasza sztafeta okazała się bezkonkurencyjna.

Wyniki:

1. Koszyce

2. Pałecznica

3. Posądza

4. Ostrów

Skład sztafety: Gabriela Chlebek, Oliwia Gawor, Patrycja Grzywna, Klaudia Kalisz, Nikola Miernik, Karina Smutek, Julia Pełka, Oliwia Gwóźdź, Natalia Głowacz, Monika Cieślik, Dagmara Stojak, Katarzyna Janas.

Obie sztafety dziewcząt wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Nowym Targu.

Wszystkim dziewczętom dziękuję za sportową walkę i postawę oraz gratuluję sukcesu.

Ewa Lotko