FINALIŚCI XXI DIECEZJALNEGO KONKURSU BIBLIJNEGO

Uczniowie naszej szkoły Maria Pawełek z klasy IVb oraz Michał Buczek z klasy VIa zostali finalistami XXI edycji Diecezjalnego Konkursu Biblijnego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych organizowanego przez Wydział Katechetyczny Kurii Kieleckiej.

Konkurs ten odbywał się w trzech etapach, w okresie od 5 stycznia do 2 kwietnia tego roku. Przedmiotem tegorocznych rozważań konkursowych była Ewangelia św. Marka. Celem konkursu było zachęcenie dzieci do pogłębienia znajomości Pisma Świętego i uczynienia z Niego Księgi Życia, propagowanie wartości moralno - etycznych zawartych w Biblii, oraz kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i poszerzania wiedzy biblijnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów nad studiowaniem wiedzy biblijnej.

ks. Łukasz Nastaga