Zajęcia otwarte w przedszkolu

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym możemy zobaczyć, jak funkcjonuje nasze dziecko w grupie przedszkolnej. To czas poświęcony tylko dzieciom. 21 marca przedszkolaki bawiły się ze swoimi rodzicami, którzy mimo wielu obowiązków przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Zajęcia miały tytuł „Koszyczek Wielkanocny”.

Dzieci słuchały czytanej przez nauczycielkę Bajki o Wielkanocy, następnie dowiedziały  się co powinno trafić do koszyczka wielkanocnego. Z przygotowanych materiałów, przy pomocy rodziców dzieci wykonały kolorowe koszyczki. Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem i radością. Całe spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Radość i uśmiech towarzyszyły wszystkim uczestnikom spotkania. Tego typu zajęcia umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój.