Spotkanie z Policją

26 października 2015 roku w ramach akcji ,,Odblaskowa szkoła” zostało zorganizowane spotkanie dla klas 0 - 6  Szkoły Podstawowej  z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach.

Podczas spotkania uczniowie wysłuchali prelekcji na temat bezpiecznego zachowania się na drodze.

Spotkanie było ciekawą lekcją na temat bezpiecznego korzystania z drogi, przestrzegania przepisów drogowych, uświadomiło uczniom konieczność korzystania z kamizelek odblaskowych i noszenia odblasków gdyż wtedy zwiększa się ich bezpieczeństwo i stają się lepiej widoczni dla kierujących pojazdami.

Z częścią artystyczną wystąpili uczniowie klas II,  z piosenką uczniowie klas 0.

Podczas spotkania klasom pierwszym zostały wręczone kamizelki odblaskowe a klasom 0 odblaski.

Laureaci konkursów otrzymali nagrody.

klasy 4 - 6

Laureaci ogólnoszkolnego konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym:

I miejsce – Katarzyna Bonar

II miejsce – Paweł Jakóbowski

III miejsce – Oliwia Książek

wyróżnienie – Natalia Jasik, Izabela Palmończyńska, Katarzyna Bonar

Laureaci ogólnoszkolnego konkursu plastycznego na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym:

I miejsce – Patrycja Pyciak

I miejsce – Anna Gala

II miejsce – Nikola Konik

III miejsce – Aleksandra Śmiałek

wyróżnienie – Julia Stępień

Wszystkim laureatom konkursów gratulujemy i życzymy bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Grzegorz Czekalski