Obchody Dni Papieskich

Pontyfikat Jana Pawła II był czasem wielkiego dialogu. Święty Jan Paweł II nieustannie wzywał do budowania mostów w relacjach międzyludzkich.

W związku z obchodami Dnia Papieskiego uczniowie naszej szkoły, przygotowali okolicznościowy program słowno - muzyczny.

Przypomnieli życiorys Karola Wojtyły – niezwykłej osoby, która zmieniła Polskę, świat i nasze serca. W czasie akademii widzowie słuchali nagrań słów Papieża skierowanych do ludzi młodych. Zostały także przywołane piękne słowa testamentu Ojca Świętego. Na koniec programu młodzi artyści przy akompaniamencie gitary zaśpiewali „Barkę” - ulubioną pieśń Ojca Świętego Jana Pawła II. Do śpiewu włączyła się cała społeczność szkolna.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji programu artystycznego.

Daniel Gorczyński