Pamięć o tych co odeszli

Miesiąc listopad to czas, kiedy w szczególny sposób pamiętamy o tych, którzy odeszli już z tego świata. Są to nasi bliscy, znajomi oraz żołnierze, którzy oddali życie w walce za  Ojczyznę.

Zapalając znicze na mogiłach żołnierzy, pamiętamy o tym, co uczynili dla nas wszystkich, abyśmy teraz mogli żyć, pracować i uczyć się w wolnej i niepodległej Polsce. Pamiętamy o mogiłach, które znajdują się na naszym cmentarzu parafialnym. Jak co roku gimnazjaliści sprzątają, porządkują groby i zapalają znicze. Pamiętają także uczniowie Szkoły Podstawowej - przedstawiciele Samorządu Szkolnego wraz z opiekunem udali się na cmentarz i zapalili symboliczne znicze.

Samorząd Szkolny Szkoły Podstawowej i Gimnazjum