Dziewczęta na rejonach

20 października 2015r na hali sportowej  Gimnazjum w Krzeszowicach odbył się Rejonowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. Do turnieju przystąpiło pięć gimnazjów reprezentujących poszczególne powiaty: Miechów - powiat miechowski, Królówki- powiat bocheński, Podłęże - powiat wielicki, Przeginia- powiat krakowski, Koszyce - powiat proszowicki.

Imprezę otworzył organizator rejonowy Szkolnego Związku Sportowego Andrzej Nowak, który przywitał wszystkie reprezentacje oraz przedstawił przepisy turnieju. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym i trwały 2x7 min. Wygrane w dwóch pierwszych meczach z Królówkami 2:0, i z Przeginią 1:0 pozwoliły nam marzyć o wygranej w całym turnieju.  Do tego wystarczyłaby wygrana z Podłężem z zespołem potencjalnie najsłabszym.  Po długiej przerwie mecz ten nie układał się dobrze, wiele akcji ale bramka wpadła dopiero w drugiej połowie. Niestety 15 sekund przed ostatnim gwizdkiem  rywalki trafiły do naszej bramki. Remis dał nam tylko jeden punkt. Ostatecznie trzy zespoły: Miechów, Przeginia i Koszyce wywalczyły po 7 pkt. Mała tabela, liczenie punktów i miejsc.