Konkurs na logo "Szkoła promująca zdrowie"

Centrum Oświatowe w Koszycach włączyło się w realizację programu Szkoła Promująca Zdrowie. Podejmujemy wiele działań, które tworzą warunki sprzyjające ochronie i pomnażaniu zdrowia oraz umożliwiają aktywne uczestnictwo całej społeczności szkolnej w działaniach na jego rzecz.

Aby jeszcze bardziej kojarzyć naszą placówkę ze szkołą promującą zdrowie postanowiliśmy ogłosić konkurs na wykonanie jej logo. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej i I – III gimnazjum.

Od dziś logo Szkoły Promującej Zdrowie jest znak graficzny stworzony przez Julię Pokigo (IIIb). Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Sebastian Bojko (IIa) i Natalia Cieciura (IIIb). Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie to: Patrycja Głowacz, Aleksandra Śmiałek, Martyna Cisak, Wojciech Ptasznik, Wiktoria Maj, Julia Jagła, Natalia Grzybek, Anna Strączek.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Monika Gazda