DZIEŃ CHŁOPAKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Jak co roku Samorząd Szkolny pamiętał o wszystkich chłopcach w szkole w dniu ich święta i jak co roku została z tej okazji zorganizowana dyskoteka, która odbyła się 1 października.

Chłopcy musieli wykazać się swoją sprawnością i pomysłowością. Wzięli udział w zabawach i konkursach, które głównie z myślą o nich zostały przygotowane. Okazało się, że chłopcy bardzo dobrze sobie radzą w tańcu, co pokazali na dyskotece. Układanie puzzli też nie sprawiło im trudności, lecz gdyby przyszło pomóc koleżance i upleść warkocz, to najłatwiej byłoby im zwinąć włosy w rulonik. Trudnym zadaniem byłoby też skakanie z koleżanką na skakance - tę umiejętność najmłodsi chłopcy troszkę opanowali. Mimo tych małych braków, dla wszystkich chłopców tradycyjne „Sto lat” zagrała Marysia, a wszyscy miło i przyjemnie spędzili czas.

Małgorzata Bogdał