NOWY SAMORZĄD SZKOLNY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W bieżącym roku szkolnym wybory do Samorządu Szkolnego odbyły się w nowej formie. Wszyscy uczniowie klas IV – VI wzięli udział w głosowaniu. Wybory poprzedziła kampania wyborcza, podczas której kandydaci promowali swoją kandydaturę między innymi poprzez plakaty, hasła wyborcze i propozycje pracy na bieżący rok. Trzeba przyznać, że atmosfera przedwyborcza była gorąca a pomysły kandydatów oryginalne.

W dniu wczorajszym czyli 15 września 2015r. odbyło się głosowanie. W wyborach startowało czternastu kandydatów. Podczas pierwszego głosowania nie wyłoniono przewodniczącego samorządu ponieważ dwie osoby, Oliwia Książek i Jakub Szczęsny, uzyskali równą liczbę głosów. W związku z tym w dniu dzisiejszym odbyła się druga tura wyborów podczas których największą liczbę głosów zdobył Jakub Szczęsny z klasy VIa i to on został przewodniczącym Samorządu Szkolnego Szkołyb Podstawowej.

Skład Samorządu Szkolnego:

Przewodniczący – Jakub Szczęsny VIa

Zastępca – Oliwia Książek Vb

Zastępca – Aleksandra Śmiałek VIb

Skarbnik – Igor Nowak VIa

Sekretarz – Izabela Palmonczyńska Va

Nowemu Prezydium bardzo serdecznie gratuluję a wszystkim kandydatom dziękuję za zaangażowanie i udział w kampani. Pozostałe osoby będą zaangażowane do pracy w poszczególnych sekcjach.

Małgorzata Bogdał