Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

1 września znów zabrzmiał dźwięk szkolnego dzwonka, oznajmiając  początek nowego roku szkolnego 2015 / 2016. Uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego rozpoczęła się od Mszy św. celebrowanej przez Księdza Proboszcza Adama Pawlika i Księdza Łukasza Nastagę. Po odprawionej Mszy św. społeczność szkolna wraz z pocztami sztandarowymi udała się do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego.

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Gminy – Pan Tadeusz Nawrot, Ksiądz Proboszcz Parafii w Koszycach – Adam Pawlik, Inspektor Oświaty – Pani Olga Kabat, przedstawiciel Rady Rodziców – Pani Katarzyna Nowak. Dyrektor Centrum Oświatowego – Pan Ryszard Kłos – przedstawił organizację roku szkolnego 2015 / 2016 oraz życzył wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Ksiądz Proboszcz oraz Przewodniczący Rady Gminy złożyli dzieciom, młodzieży i nauczycielom najserdeczniejsze życzenia dobrego nowego roku szkolnego obfitującego w wiele ciekawych wydarzeń. Uczniowie pełni zapału do nauki po wakacyjnym wypoczynku udali się do sal lekcyjnych, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego w Centrum Oświatowym w Koszycach miała miejsce następna uroczystość, w której  uczestniczyli uczniowie Szkoły Muzycznej rozpoczynający kolejny rok szkolny z muzyką.

Wszystkim uczniom Szkoły Muzycznej życzymy sukcesów i radości z rozwijania swoich muzycznych talentów.

K. Malec