DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W tym roku po raz kolejny obchodziliśmy z najmłodszymi Dzień Pluszowego Misia.   Święto ustanowiono w 2002 roku aby pokazać dzieciom że postaci z bajek mogą stać się naszymi przyjaciółmi, a biblioteka jest miejscem gdzie można przeżyć fantastyczną przygodę. W tym roku uczniowie klasy 0 chętnie włączyli się w obchody tego święta, a zwłaszcza w śpiewanie, rysowanie i odgrywanie ról. Wspólnie ze starszymi uczennicami naszej szkoły odwiedziliśmy klasę 0 by wspólnie bawić się i świętować. Pluszowe misie, choć wydawać by się mogło, że to tylko dziecięca zabawka, często zostają z nami przez lata. Wielu z nas przedstawiło je nawet swoim dzieciom, aby nadal towarzyszyły maluchom, przytulały, wysłuchiwały dziecięcych sekretów i pomagały w spokojnym śnie.