Bezpiecznie na wsi – 30 lat KRUS

Uczniowie naszej szkoły co roku biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez KRUS. W tym roku szkolnym - mimo utrudnień spowodowanych pandemią - do udziału w konkursie zgłoszono 26 prac plastycznych z klas 1-3 oraz jedną pracę z klas 4-8.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami, a główną nagrodę, czyli I miejsce w rejonie zdobyła praca wykonana przez Izabellę Morsztyn z klasy 6a. Uczennica wraz z Rodzicem została zaproszona na galę rozdania nagród do Muzeum Lotnictwa w Krakowie. To wydarzenie odbędzie się 23 czerwca i wówczas nastąpi ogłoszenie wyników na etapie wojewódzkim.

Również w II Ogólnopolskim konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym udział wzięła uczennica klasy 5, Małgorzata Gwóźdź, która otrzymała podziękowania i upominek.

Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w konkursach, a Izabelli gratulujemy wspaniałego sukcesu!!!

Małgorzata Bogdał