Jasełka 2020

Co roku w naszej szkole tuż przed przerwą świąteczną wystawiane są Jasełka. W ostatnich latach przedstawienie to przygotowywali najstarsi uczniowie Centrum Oświatowego. W tym roku z racji nauki zdalnej w role Świętej Rodziny, aniołów, pastuszków, królów oraz dzieci, które przybyły do Betlejem, by pokłonić się Nowonarodzonemu Dzieciątku Bożemu wcielili się uczniowie oddziałów zerowych oraz ich młodsi koledzy i koleżanki z Przedszkola. I choć nie było to dla nich zadanie łatwe, poradzili sobie bardzo dobrze! Z pewnością możemy pogratulować im odwagi i zdolności!

Niestety, nie wszystkie, z mających brać udział w przedstawieniu dzieci, mogły w nich wystąpić ze względu na stan zdrowia. Wszystkim naszym małym aktorom życzymy zdrówka i radości oraz dalszych sukcesów!!!

Przez ostatnie miesiące szkoła opustoszała… nie słychać było w niej gwaru koleżeńskich rozmów i spotkań na korytarzach i w salach. Nawet w pokoju nauczycielskim trudno było spotkać choćby jednego nauczyciela. Przenieśliśmy nasze spotkania do wirtualnych klas i drogą internetową przy pomocy kamery i mikrofonu wymienialiśmy uśmiechy i pozdrowienia.

Postanowiliśmy przesłać Wam odrobinę radości w formie pastorałkowych życzeń dla Was – naszych uczniów -  oraz Waszych rodzin!!!

Bądźcie zdrowi i radośni! Niech Nowonarodzony Boży Syn narodzi się w Waszych domach i sercach!

„Dawno, dawno temu w niewielkim miasteczku

Urodził się Jezus.. na sianku, w żłóbeczku

Opowiemy wszystkim te piękną historię

Chcecie ją usłyszeć ? Usiądźcie wygodnie!”

Zapraszamy na film : https://youtu.be/2EifCHW8JSg