Październik i listopad w Bibliotece szkolnej

Jak co roku, w październiku w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka zorganizowała kiermasz książkowy. Na kiermaszu zgromadziliśmy wiele ciekawych pozycji książkowych dla dzieci i młodzieży. Po raz kolejny kiermasz cieszył się zainteresowaniem uczniów i wpłynął na poszerzenie zainteresowania dzieci literaturą.

W listopadzie wspólnie z dziećmi z przedszkola świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia.  Święto ustanowiono w 2002 roku aby pokazać dzieciom że postaci z bajek mogą stać się naszymi przyjaciółmi, a biblioteka jest miejscem gdzie można przeżyć fantastyczną przygodę. Wszystkie maluchy z naszej szkoły bardzo chętnie włączyły się obchody tego święta, a zwłaszcza w śpiewanie, rysowanie i odgrywanie ról. Dzieci wykonały piękne misie z wykorzystaniem różnorakich technik.