Pasowanie Przedszkolaków

Dnia 30.10.2020 odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Motylków -(grupa 3-latków), a mianowicie uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzięki uprzejmości ks. Krzysztofa Dziurzyńskiego rodzice oraz dziadkowie mogli cieszyć się transmisją z tego wydarzenia.

Pani dyrektor Teresa Domagała „przemieniła” każdego Motylka w prawdziwego przedszkolaka, za pomocą magicznego ołówka (ciekawe jakie jeszcze inne super moce posiada?).
Pani Anna Bojko, jako przedstawiciel rady rodziców, wręczyła z tej okazji każdemu nowemu przedszkolakowi książeczkę pt. Zoo J. Brzechwy.

Motylki zostały do tej uroczystości przygotowane przez wspaniałych rodziców wspierających nas w domu, oraz w przedszkolu przez Panią Annę Kozakowską i wychowawcę Karolinę Jakubowską.

Od teraz nasza grupa Motylków jest pełnoprawnym członkiem wspólnoty szkolnej, obiecujemy brać aktywny udział w jej życiu.

Z poważaniem wychowawca klasy

Karolina Jakubowska