• Kartka z kalendarza

22 listopada 2019 r. w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach odbył się Finał Powiatu Proszowickiego XXIV Konkursu Recytatorskiego im. Ludwika Hieronima Morstina. Szkołę Podstawową w Koszycach reprezentowali uczniowie: Izabella Morsztyn z klasy 5A i Krzysztof Pawełek z klasy 6B. W tej kategorii wiekowej uczestniczyło 28 recytatorów.

Nasi uczniowie wspaniale reprezentowali szkołę, recytując fragmenty prozy Lucy Maud Montgomery i Ireny Jurgielewiczowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie oraz smycze z logo CKiW, zaś laureaci dyplomy i ciekawe nagrody książkowe ufundowane przez Starostę Powiatu Proszowickiego. Wśród nagrodzonych znalazła się także nasza uczennica – Izabella Morsztyn, która w Finale Powiatu Proszowickiego XXIV Konkursu Recytatorskiego im. Ludwika Hieronima Morstina otrzymała wyróżnienie. Serdeczne gratulacje a także podziękowania dla Izy i Krzysia za piękne recytatorskie prezentacje.

Katarzyna Malec