Wtorek, 2018-10-16

Wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski

Jesteś tu: » Strona główna » Wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski

Wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski

17 września 2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie, którzy zgłosili swoje kandydatury, w ubiegłym tygodniu uczestniczyli w kampanii wyborczej. Przygotowali ciekawe plakaty promujące propozycje swoich pomysłów i działań na bieżący rok szkolny.

Wyborcy z zainteresowaniem oglądali plakaty i zastanawiali się nad tym, na kogo zagłosują. W dniu wyborów ustawiła się kolejka chętnych do oddania swojego głosu. Podobnie jak w ubiegłym roku wyborcy nie zawiedli - frekwencja była wysoka. Każdy otrzymał kartę do głosowania i miał wpływ na wynik wyborów. Szkolna Komisja Wyborcza składająca się z przedstawicieli uczniów czuwała nad przebiegiem wyborów i skrupulatnie przeliczyła głosy.

Oto wyniki głosowania:

PRZEWODNICZĄCY  –  Igor  Nowak

ZASTĘPCA  –  Katarzyna  Bonar

ZASTĘPCA  –  Martyna  Cisak

SEKRETARZ  –  Jakub Książek

SKARBNIK  –  Ewelina Daniel

Nowemu Samorządowi  Uczniowskiemu życzymy owocnej pracy i wielu ciekawych inicjatyw w roku szkolnym.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego