Poniedziałek, 2018-11-19

Pożegnanie klasy III gimnazjum

Jesteś tu: » Strona główna » Pożegnanie klasy III gimnazjum

Pożegnanie klasy III gimnazjum

Tradycyjnie już, dzień przed oficjalnym zakończeniem roku  szkolnego odbyło się  w naszej szkole uroczyste pożegnanie klasy III gimnazjum. W uroczystości udział wzięli: Dyrekcja Centrum Oświatowego, nauczyciele, rodzice i uczniowie młodszych klas.

Pani dyrektor Teresa Domagała pożegnała uczniów, podziękowała za pracę na rzecz szkoły i życzyła im dalszych sukcesów. Wręczyła uczniom nagrody za godne reprezentowanie naszej szkoły w wielu konkursach, zawodach sportowych oraz ich aktywność społeczną.

Podczas uroczystości artystycznej padło wiele słów podziękowania, pożegnania i wiele wspomnień. Wystąpienie uczniów dostarczyło wszystkim ogromnych wzruszeń i łez. Dla nauczycieli i rodziców stało się powodem do dumy i radości z osiągnięć młodzieży.