kalendarium
Poniedziałek, 2018-11-19
Imieniny:
Elżbiety, Faustyny
kalendariummenumenupoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
+1
+13°
+
Koszyce
Wtorek, 03
Środa   +17° +
Czwartek   +13° +
Piątek   +14° +
Sobota   +10° +
Niedziela   + -1°
Poniedziałek   + -5°
http://koszyce.szkolnastrona.pl/container/102-2152.jpg

SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Jesteś tu: » Strona główna » SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

I MIEJSCE W JESIENNYCH POWIATOWYCH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT- IGRZYSKA DZIECI   Bartkowska Sandra, Biedak Zuzanna, Kuś Natalia, Rasała Natalia, Gajówka Wiktoria, Kałat Wiktoria, Gołuchowska Wiktoria, Szyller Oliwia, Kakuba Patrycja, Pypeć Marcelina, Konik Nikola, Pomietło Izabela.


II MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT-IGRZYSKA DZIECI  Rasała Natalia, Gajówka Wiktoria, Daniel Ewelina, Kałat Wiktoria, Gołuchowska Wiktoria, Kałat Oliwia, Pypeć Marcelina, Szczęsna Julia, Szyller Oliwia, Gradzi Julia, Kałat Oliwia.


GMINNY INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT-IGRZYSKA DZIECI                                  

I miejsce- Rasała Natalia                                           

II miejsce- Gajówka Wiktoria                                                                                                                 

III miejsce Gradzi Julia                                                                                                                                   

IV   Daniel Ewelina                                                                                                                                         

V  Gołuchowska Wiktoria                                                                                                                           

VI  Kałat Wiktoria


POWIATOWY INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT- IGRZYSKA DZIECI                                                                                                                                                           

I m-ce Gajówka Wiktoria                                                                                                                

II miejsce Rasała Natalia                                                                                                                          

VI miejsce Gradzi Julia


I MIEJSCE W GMINNYM DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT- IGRZYSKA DZIECI                                                                                                                                            

Rasała Natalia, Gajówka Wiktoria, Gradzi Julia


IV MIEJSCE W ½ FINALE WOJEWÓDZKIM W DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT- IGRZYSKA DZIECI                                                                                    

 Rasała Natalia, Gajówka Wiktoria, Gradzi Julia

                                                                                    

½ FINAŁ WOJEWÓDZKI-  INDYWIDUALNY  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT – IGRZYSKA DZIECI

8 miejsce – Rasała Natalia ( kwalifikacja do finału wojewódzkiego)                                                      

10 miejsce- Gajówka Wiktoria

 

II MIEJSCE W POWIATOWYCH DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – IGRZYSKA DZIECI KLASY V-VI                                                                                                                                     

Rasała Natalia, Gajówka Wiktoria, Szyller Oliwia, Gołuchowska Wiktoria.

 

III MIEJSCE W POWIATOWYCH DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – IGRZYSKA DZIECI KLASY III-IV                                                                                                                               

Kuś Natalia, Pałasińska Kinga, Skalska Nikola.

 

I MIEJSCE W POWIATOWYCH DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYC  Rasała Natalia



I MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH- BIEG NA 60m         Izabela Pomietło  


II MIEJSCE  W POWIATOWYCH  ZAWODACH  LEKKOATLETYCZNYCH- BIEG NA 60m             Patrycja Kakuba 


I MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH- BIEG NA 200m             Izabela Pomietło  


I MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH- BIEG NA 400m               Natalia Rasała


II MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH- BIEG NA 400m        Wiktoria Gołuchowska 


I MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH – BIEG NA 600m      Nikola Konik


I MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH – SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT, Izabela  Pomietło, Natalia Rasała, Patrycja Kakuba, Wiktoria Gajówka.      

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE DZIEWCZĄT GIMNAZJUM

 

II MIEJSCE W JESIENNYCH POWIATOWYCH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT-IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ                                                                                 

Ramza Urszula, Koziara Martyna, Kałat Julia, Śmiałek Oliwia, Giec Monika, Gawor Oliwia, Chlebek Gabriela, Duda Julia, Grzywna Patrycja, Kalisz Klaudia, Król Aldona, Miernik Nikola.

 

I MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ                                                                                                                         

Ramza Urszula, Bartkowska Nikola, Kałat Julia, Gawor Oliwia, Chlebek Gabriela, Duda Julia, Grzywna Patrycja, Kalisz Klaudia, Król Aldona, Miernik Nikola, Gawron Wiktoria, Książek Aleksandra.

 

IV MIEJSCE W ½ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKONEJ                                                                                                         

Śmiałek Oliwia, Bartkowska Nikola, Kałat Julia, Gawor Oliwia, Chlebek Gabriela, Duda Julia, Grzywna Patrycja, Kalisz Klaudia, Król Aldona, Miernik Nikola, Gawron Wiktoria, Książek Aleksandra.


I MIEJSCE W POWIATOWYCH DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ                                                                                                

Gawor Oliwia, Miernik Nikola, Duda Julia, Ramza Urszula, Książek Oliwia.

 

I MIEJSCE W POWIATOWYCH DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  Oliwia Gawor


II MIEJSCE W POWIATOWYCH DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH    Nikola Miernik


I MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ                                                                                                                 

Chlebek Gabriela, Duda Julia, Gaik Weronika, Gawor Oliwia, Gawron Wiktoria, Grzywna Patrycja, Jaros Gabriela, Kalisz Klaudia, Król Aldona, Książek Aleksandra, Miernik Nikola, Bartkowska Nikola, Kałat Julia, Śmiałek Aleksandra.

 

II MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH- BIEG NA 60m    Nikola Miernik  


I MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH- BIEG NA 200m    Nikola Miernik  


III MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH- BIEG NA 200m    Urszula Ramza


I MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH- BIEG NA 400m    Oliwia Gawor


III MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH- BIEG NA 600m    Urszula Ramza


I MIEJSCE  W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH – SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT   Nikola Miernik, Oliwia Gawor, Julia Kałat, Oliwia Śmiałek.

 

 

                                                                                                                      Ewa Lotko

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl