Sobota, 2018-09-22
Maury, Milany

Gabrysia Zając przyjaciółką żonkila!

Jesteś tu: » Strona główna » Gabrysia Zając przyjaciółką żonkila!

Gabrysia Zając przyjaciółką żonkila!

22 maja w Nowohuckim Centrum Kultury miał miejsce finał XXI akcji wspierającej Hospicjum św. Łazarza – „Pola Nadziei“.  Podczas uroczystej gali wyróżnienia i nagrody odebrali uczniowie biorący udział w żonkilowych konkursach. Nie zabrakło i naszej laureatki!  Gabrysia Zając (kl. III gimn.) zachwyciła jury swoją literacką twórczością zdobywając I miejsce za wiersz pt. „Nadzieja“.

Serdecznie gratulujemy!

Do tegorocznej żonkilowej akcji włączyli się także najmłodsi uczniowie naszej społeczności szkolnej. Ich kolorowe i optymistyczne prace zostały podarowane pacjentom Hospicjum.

Pozostali uczniowie i pracownicy szkoły także promowali ideę opieki hospicyjnej biorąc udział w żonkilowej kweście.

Wszystkim bardzo dziękuję i gratuluję wrażliwej duszy, która przynagla do czynienia dobra i niesienia bezinteresownej pomocy.

Opiekun Szkolnego Koła PCK – Joanna Szczęsna