Niedziela, 2018-07-22
Magdaleny, Mileny

Zmagania z wiedzą pożarniczą w powiecie.

Jesteś tu: » Strona główna » Zmagania z wiedzą pożarniczą w powiecie.

Zmagania z wiedzą pożarniczą w powiecie.

16 kwietnia 2018 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Proszowicach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Do tego etapu turnieju przystąpili uczniowie, którzy w eliminacjach gminnych zdobyli trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej. Nie zabrakło też tam przedstawicieli Gminy Koszyce.  Nasi uczniowie to Dominik Machnik – uczeń szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści: Gabriela Zając, Igor Jędrzejczyk i Hubert Macheta, którzy dzielnie zmagali się z trudną i rozległą wiedzą z zakresu pożarnictwa i pierwszej pomocy. Ostatecznie Gabrysia zajęła w Turnieju III miejsce.

Uczestnikom gratulujemy  i zapraszamy już teraz do udziału w następnym roku.

Anna Muter