Czwartek, 2017-11-23

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Jesteś tu: » Strona główna » Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli ale i wszystkich pracowników szkoły oraz  tych, którzy szkoły prowadzą i nadzorują.

Na uroczystym spotkaniu z tej okazji zgromadzili się w naszej szkole przedstawiciele władz samorządowych oraz rodziców, nauczyciele czynni zawodowo i nauczyciele emeryci a także uczniowie.

Wręczone zostały listy gratulacyjne uczniom, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali średnią ocen powyżej 5,10 oraz wzorowe zachowanie i tym samym otrzymali stypendium ufundowane przez pana Wójta.

Po części oficjalnej głos zabrali przedszkolaki, uczniowie klasy IIIa SP przygotowani przez wychowawcę p. Wiolettę Maniak i klasy IV - VII przygotowani przez p. Sławomirę Chmiel, którzy montażem słowno – muzycznym zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie. Były piosenki w wykonaniu uczniów  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przygotowane przez Pana Stanisława Nowaka, wiersze oraz  scenki ukazujące w żartobliwy sposób życie szkolne.