Sobota, 2017-09-23

WITAJ SZKOŁO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Jesteś tu: » Strona główna » WITAJ SZKOŁO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

WITAJ SZKOŁO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W tym roku 4 września pierwszy raz zabrzmiał szkolny dzwonek, oznajmiając  początek nowego roku szkolnego 2017 / 2018. Uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego rozpoczęła się od Mszy świętej, po której dzieci i młodzież wraz z pocztami sztandarowymi udali się do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego.

W uroczystości uczestniczyli także: Wójt Gminy Koszyce – Pan Stanisław Rybak, Dyrektor Szkoły Muzycznej – Pan Piotr Skwara, przedstawiciel Rady Rodziców – Pani Katarzyna Nowak, Inspektor Oświaty – Pani Olga Kabat.  W nowy rok szkolny uczniowie wyruszyli z Panią Dyrektor Teresą Domagała oraz Panią Wicedyrektor – Anną Król. Młodzież szkolna przedstawiła krótką część artystyczną z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego oraz  78. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Pani Dyrektor Centrum Oświatowego w Koszycach przedstawiła organizację roku szkolnego 2017/2018 oraz życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Wójt Gminy Koszyce – Pan Stanisław Rybak złożył dzieciom, młodzieży i nauczycielom najserdeczniejsze życzenia dobrego nowego roku szkolnego obfitującego w wiele ciekawych wydarzeń. Uczniowie pełni zapału do nauki po wakacyjnym wypoczynku udali się do sal lekcyjnych, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Katarzyna Malec