kalendarium
Poniedziałek, 2018-05-21
Imieniny:
Jana, Moniki
kalendariummenumenupoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
+1
+13°
+
Koszyce
Wtorek, 03
Środa   +17° +
Czwartek   +13° +
Piątek   +14° +
Sobota   +10° +
Niedziela   + -1°
Poniedziałek   + -5°
http://koszyce.szkolnastrona.pl/container/102-2152.jpg

Obchody 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Jesteś tu: » Strona główna » Obchody 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

24 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbędzie się  kolejne  działanie w ramach obchodów setnej  rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości – warsztaty z przedstawicielem IPN. Będzie to lekcja historii dla każdego, przeprowadzona przez  Pana dr Pawła Naleźniaka. Każdy uczestnik warsztatów będzie miał możliwość poszerzyć swoją wiedzę na temat drogi Polski do Niepodległości.

czytaj więcej

To kolejne działanie przeprowadzone w Centrum Oświatowym w Koszycach  w celu upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.  24 kwietnia uczniowie i młodzież  naszej szkoły wzięli  udział w warsztatach historycznych, które prowadził pracownik Instytutu Pamięci Narodowej z Krakowa Pan dr Paweł Naleźniak.  

Warsztaty historyczne ,,Droga do Niepodległości”
czytaj więcej

Wielki Test  o Polsce - kolejna  akcja patriotyczna w ramach Obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę - odbyła się 27 marca w naszej szkole. Test został przygotowany w czterech  wersjach: dla przedszkolaków i klas 0 – III, dla uczniów klas 4 - 6, dla uczniów klas 7 i gimnazjalistów oraz dla osób dorosłych. 

 Dobra zabawa i  sprawdzian - Wielki Test o Polsce w naszej szkole
czytaj więcej

Kolejną akcją związaną z Obchodami 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę jest Wielki Test o Polsce. Test odbędzie się 27. 04.2018 roku w Centrum Oświatowym w Koszycach. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z naszej szkoły do czynnego udziału w przedsięwzięciu. 

czytaj więcej

Strofy o Ojczyźnie - to drugie już przedsięwzięcie, organizowane w naszej szkole, w ramach uczczenia 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wszyscy, od przedszkolaków po gimnazjalistów, długo przygotowywali się do tego wydarzenia. Uroczyste stroje galowe,  piękne wiersze przypominały całej szkolnej społeczności o tym, że patriotyzm można wyrażać  także w ten sposób. Strofy o Ojczyżnie rozbrzmiewały w szkolnych murach przez kilka dni.

STROFY O OJCZYŹNIE - PRZEGLĄD  POEZJI PATRIOTYCZNEJ
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl