"Strofy o Ojczyźnie"

Konkurs recytatorski klas I-III SP

Spotkanie Szkół Kornelowskich w Pacanowie

Jak co roku delegacja uczniów naszej szkoły  wraz z opiekunami udała się do Pacanowa na spotkanie Szkół Kornelowskich oraz na X Jubileuszowy Festiwal Kultury Dziecięcej.

2 czerwca  wieczorem, a dokładnie o godzinie 18.00 wszystkie szkoły spotkały się w Europejskim Centrum Bajki, by tam...

Dwudniowe zmagania w Klimontowie

Kolejne dwa dni,  8 i 9 grudnia, w Klimontowie królował tenis stołowy. Na tamtejszej sali gimnastycznej rozegrano Powiatowe Eliminacje w Tenisie Stołowym Indywidualnym i Drużynowym.

Dzień w teatrze

W dniu 14.12.2011r. wychowawcy klas pierwszych wraz z rodzicami zorganizowali uczniom wyjazd do Teatru „Groteska” w Krakowie, na spektakl „Tygrys i Kapitan Morgan”.

„SZCZYPIORKI NA MEDAL”

W czwartek, 31.05.2012 roku, nasze dziewczęta z klas I-III Szkoły Podstawowej, oraz dwie uczennice klas I-III SP Książnice Wielkie, po zajęciu pierwszego miejsca w rozgrywkach na etapie powiatowym, wzięły udział w Finałach Wojewódzkich Turnieju Tymbark

Uczennice klasy VB w Goethe – Institut w Krakowie.

31 maja uczennice klasy Vb Kamila Żychowska i Anna Strączek reprezentowały naszą szkołę w II Etapie Konkursu Pięknego Czytania w Języku Niemieckim dla szkół podstawowych organizowanym przez Goethe – Institut w Krakowie.

MISTRZOSTWA ROZPOCZĘTE

II Runda Mistrzostw Rozegrana