JUŻ JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM!

W przedszkolu wielkie święto. Dwadzieścia troje dzieci zostało oficjalnie przyjętych   do grona przedszkolaków.

Choinka szkolna najmłodszych

25 stycznia na sali gimnastycznej szkoły odbyła się zabawa choinkowa dla najmłodszych uczniów.

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

W tym roku także do przedszkola zawitał Święty Mikołaj. Wszystkie  przedszkolaki otrzymały prezenty.

Mikołajki z udziałem najmłodszych

Uczniowie naszej szkoły czynnie uczestniczyli w spektaklu "Sznurkowe skrzaty"

Dzień otwarty w naszej szkole

Dnia 23 marca odbyły się zajęcia edukacyjne w oddziałach przedszkolnych i klasach pierwszych dla dzieci pięcio i sześcioletnich oraz ich rodziców w ramach dni otwartych szkoły.

„Urodziny bajkowych postaci”

Pod taką nazwą odbyło się czytanie bajek najmłodszym. Uczestniczyły w nim przedszkolaki i uczniowie klasy „0” z Centrum Oświatowego w Koszycach. Miejscem spotkania czytelniczego było Przedszkole Samorządowe.

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

31 stycznia najstarsze przedszkolaki pięcio i sześciolatki z kl ,,a’’ i ,,b’’ uroczyście uczciły Dzień Babci i Dziadka.