Osiągnięcia uczniów w konkursach plastycznych

Poznaliśmy wyniki konkursów plastycznych, w których wzięli udział uczniowie z naszej szkoły, a były one organizowane przez różne instytucje.

Do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa” zostały przekazane 63 prace z klas 1 - 3 i 4 - 6. Na etapie powiatowym 3 miejsce zajęła praca wykonana przez Julię Szczęsną z klasy 5b. Ta praca przeszła do kolejnego etapu na szczeblu wojewódzkim.

W kolejnym konkursie „Waluta Grabskiego w XXI wieku” organizowanym przez Zespół Szkół w Odonowie zostały nagrodzone prace wykonane przez gimnazjalistki: III miejsce zdobyła praca Patrycji Gaweł z klasy Ia oraz wyróżnione zostały prace Alicji Drobniak i Martyny Cisak z klasy Ia a także Nikoli Miernik z klasy IIa.

Wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratuluję zdobytych miejsc a uczestnikom dziękuję za zaangażowanie i udział w konkursach.

Małgorzata Bogdał