Oliwia Książek finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Oliwia Książek, uczennica klasy 6 b Szkoły Podstawowej w Centrum Oświatowym w Koszycach, jako pierwsza osoba w historii szkoły reprezentowała nas w wojewódzkim etapie Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, który odbył się 15 marca bieżącego roku w Krakowie.

Ten trzyetapowy konkurs organizowany jest co roku pod patronatem Małopolskiego Kuratorium Oświaty i Wychowania w Krakowie, a jego laureaci są zwolnieni z egzaminów z języka angielskiego na danym etapie edukacyjnym. Oliwia znalazła się w zaszczytnym gronie 101 najlepszych językowców z Małopolski, którzy zakwalifikowali się do udziału w trzecim - ostatnim etapie konkursu. Gratulujemy Oliwii i jesteśmy z niej bardzo dumni. Mamy nadzieję, że Oliwka przetarła ślad i w następnych latach w naszej szkole pojawią się kolejni finaliści, a może także laureaci wojewódzkich lub ogólnopolskich konkursów językowych i nie tylko.

Anna Król i Anna Calik