Finały Powiatowe w Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

15 marca 2017r w sali sportowej Zespołu Szkół w Klimontowie odbyły się Finały Powiatowe Tenisa Stołowego Indywidualnego Szkół Podstawowych. Do rywalizacji  przystąpili zawodnicy z powiatu Proszowice, reprezentujący swoje gminy.

W turnieju tym chłopcy i dziewczęta z naszej szkoły zdeklasowali reprezentantów innych gmin, zajmując czołowe miejsca na podium.

W grupie  chłopców mistrzem powiatu został Bartłomiej Gajówka, wicemistrzem Mateusz Wilk, szóste miejsce wywalczył Bartosz Zając. W grupie dziewcząt mistrzynią powiatu została Wiktoria Gajówka, wicemistrzynią Natalia Rasała, brąz wywalczyła Julia Gradzi, czwarte miejsce zajęła Ewelina Daniel, na piątym miejscu uplasowała się Anna Czekalska, a na szóstym Wiktoria Gołuchowska.

Wszyscy nasi reprezentanci  zajmując w tym Turnieju czołowe  miejsca, wywalczyli  awans i będą reprezentować powiat Proszowice w Finałach Rejonowych w Pierzchowie.

Naszym reprezentantom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w  Finałach Rejonowych.