Powiatowy Turniej Koszykówki Chłopców

W dniu 28.02.2017 w Kościelcu odbył się powiatowy  Turniej Koszykówki Chłopców. Były to równocześnie Powiatowe Eliminacje, a zwycięzca tego turnieju ma prawo reprezentować Powiat Proszowice w rozgrywkach rejonowych. Do sportowej  rywalizacji pod koszami przystąpili koszykarze z Kościelca, Biórkowa Wielkiego  i Koszyc.

Nasza drużyna złożona w większości z klas I ( tylko 2 uczniów było z klasy III) zajęła II miejsce. O zajętym miejscu zadecydowały  warunki fizyczne uczestniczących drużyn. Drużynę z Koszyc stanowili uczniowie: Raś Jakub, Grzęda Michał, Jędrzejczyk Igor, Czekaj Dominik, Oracz Bartosz, Szczęsny Jakub, Przyuła Kamil, Nowak Igor, Bienias Jakub, Jakóbowski Paweł, Moliszewski Paweł.  Gratulujemy zdobytego miejsca i życzymy  dalszych sportowych.

Szymański Marek