Dzień Babci i Dziadka w "zerówkach" i przedszkolu

Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia….

Takie życzenia dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b złożyły swoim dziadkom, których zaprosiły na uroczystą akademię z okazji ich święta.

Wnuczęta bardzo się starały ładnie zaprezentować wierszyki i piosenki, a także zatańczyły w rytm poleczki. Po występie artystycznym babcie i dziadkowie otrzymali od wnuków laurki, jak również zostali poczęstowani pysznym ciastkiem przygotowanym na tę okazję przez rodziców dzieci. Dziadkowie ze wzruszeniem oglądali występ i cieszyli się ze wspólnie spędzonego czasu ze swoimi wnukami.

Także w przedszkolu dzieci przygotowały program artystyczny dla swoich babć i dziadków. W większości były to wiersze i piosenki związane tematycznie z tym świętem. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia a dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich.

Na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych