Świąteczny nastrój na zajęciach otwartych

W dniach od 13 do 22 grudnia w przedszkolu i grupach przedszkolnych odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Temat zajęć „W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia” miał wprowadzić dzieci i rodziców w nastrój zbliżających się świąt.

Głównym celem było wzbogacenie wiadomości na temat tradycji związanych ze świętami, rozwijanie aktywności twórczej jak również wzmacnianie wzajemnych relacji w rodzinie. Każde dziecko z pomocą rodzica wykonało choinkę . Wszyscy pracowali z wielkim zapałem, na twarzach gościł uśmiech, a na koniec radość ze wspólnej pracy.

A nasi najmłodsi – grupa 3 latków ozdabiali przepyszne pierniczki, które stały się kolorowymi dziełami sztuki cukierniczej. Dzieci częstowały się, ale też zabierały pierniczki do domu, aby podzielić się z bliskimi.

Kolejny raz udało się spędzić czas w rodzinnej, świątecznej atmosferze.