11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

W tym roku obchodzimy 98 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Jest to szczególny dzień dla nas, Polaków. W 1918 roku  Polska po 123 latach niewoli odzyskała swoją niepodległość, pojawiła się ponownie na mapie Europy.

W Święto Niepodległości Poczty Sztandarowe Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wraz z opiekunami i panem Dyrektorem uczestniczyły w Mszy św. odprawionej w intencji naszej Ojczyzny. Społeczność uczniowską reprezentowali: Martyna Koziara, Zuzanna Grzęda, Julia Nowak, Julia Szczęsna, Piotr Koziara, Szymon Pytel, Alicja Drobniak, Patrycja Gaweł, Weronika Kasza, Natalia Jasik, Karina Smutek, Adrian Turek, Jakub Szczęsny i Mateusz Kozakowski.

Opiekunowie Samorządów Szkolnych