Z przymrużeniem oka - Międzyklasowy Konkurs na „Straszny strój”

W bieżącym roku szkolnym uczniowie gimnazjum ponownie postanowili włączyć się w obchody święta Halloween i wymyślili międzyklasowy konkurs na najbardziej przerażający strój na Halloween. W ostatni piątek października każda klasa zaprezentowała straszny strój wykonany według własnego pomysłu.

Reprezentanci poszczególnych klas prezentowali przygotowane stroje podczas przerw. Następnie odbyło się głosowanie, w którym udział wzięli wszyscy uczniowie gimnazjum. Można było oddać głos na każdy strój poza tym, który prezentowany był przez klasę głosującego. Kreacje  przygotowane przez uczestników konkursu były naprawdę przerażające. Po podliczeniu głosów okazało się, że różnice między poszczególnymi miejscami są nieznaczne.

Klasyfikacja konkursu przedstawia się następująco:

I miejsce – kl. II a – strój prezentowany przez Julię Dudę

II miejsce – kl. III b – strój prezentowany przez Julię Pełkę

III miejsce – kl. II b – strój prezentowany przez Dominika Buczka

IV miejsce – kl. I a – strój prezentowany przez Kubę Ciochonia

V miejsce – kl. III a – strój prezentowany przez Olę Dobosz

VI miejsce – kl. I b – strój prezentowany przez Michała Buczka

Dziękuję za udział w konkursie i gratuluję wszystkim pomysłodawcom i wykonawcom strojów z poszczególnych klas.

Anna Król