Dzień Chłopaka w Gimnazjum

Wielu gimnazjalistów z niecierpliwością oczekiwało na przygotowaną przez Samorząd Szkolny dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka. Nic dziwnego, że na dyskotekę  przybyło tak dużo uczniów. Spotkanie w miłym gronie miało charakter nie tylko taneczny, ale i integracyjny.

Dziewczęta przygotowały dla chłopców  niespodziankę i zaprosiły ich do wspólnych zabaw integracyjnych. Wśród zadań były i takie, w których chłopcy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, popisywali się zręcznością i pomysłowością. Wszystkiemu towarzyszyły radosna muzyka, pyszne ciasto,  dobra zabawa i serdeczne uśmiechy na twarzach zarówno pierwszoklasistów, którzy byli na dyskotece po raz pierwszy, jak i wszystkich zebranych.

Katarzyna Malec