Obchody Dnia Komisji Edukacji

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko polskich nauczycieli, ale również wszystkich pracowników obsługi oraz  tych, którzy szkoły prowadzą i nadzorują.
Na uroczystym spotkaniu z tej okazji zgromadzili się w naszej szkole przedstawiciele władz samorządowych oraz rodziców, nauczyciele czynni zawodowo i nauczyciele emeryci a także uczniowie.

Po powitaniu wszystkich zgromadzonych gości i słowie wstępnym pana Dyrektora Ryszarda Kłosa, głos zabrała pani Karolina Pawełek, która w imieniu rodziców zlożyła nauczycielom piękne życzenia.

Wręczone zostały listy gratulacyjne uczniom, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali średnią ocen powyżej 5,10 oraz wzorowe zachowanie i tym samym otrzymali stypendium ufundowane przez pana Wójta.

Po części oficjalnej głos zabrali uczniowie klasy IIa SP przygotowani przez wychowcę p. Wiolettę Maniak i klasy VIa przygotowani przez p. Sławomirę Chmiel, którzy montażem słowno – muzycznym zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie. Były piosenki w wykonaniu uczniów  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przygotowane przez Pana Stanisława Nowaka, wiersze oraz  scenki ukazujące w żartobliwy sposób życie szkolne.