My się szkoły nie boimy…

6 października 2016 roku Szkoła Podstawowa przyjęła do swojego grona 16 pierwszoklasistów, którzy podczas uroczystego ślubowania zostali pasowani przez Pana Dyrektora na pełnoprawnych uczniów. Nim to jednak nastąpiło pierwszaki w obecności dyrekcji, księdza, rodziców oraz swoich młodszych i starszych kolegów udowodnili, że zasługują na miano ucznia.

W trakcie uroczystości pięknie deklamowali wiersze, śpiewali piosenki a także odpowiadali na pytania starszych uczniów. Swój pierwszy egzamin zdali na szóstkę. Życzę im, aby przygoda ze szkołą dawała im wiele radości, by z chęcią do niej przychodzili i rozwijali swoje zdolności a zdobyte umiejętności umieli dobrze wykorzystać.

Wychowawca Teresa Domagała