Mamy nowy Samorząd Uczniowski w Szkole Podstawowej

Po przeprowadzonych wyborach nowy Samorząd Uczniowski rozpoczyna swoją działalność. Już drugi rok uczniowie sami wybierali przedstawicieli do samorządu. Wybory, które odbyły się 13 września, poprzedziła akcja wyborcza przeprowadzona przez uczniów wśród koleżanek i kolegów. Na swoich plakatach wyborczych reklamowali swoją kandydaturę i składali przedwyborcze obietnice.

A oto skład nowego Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca – Wiktoria Gajówka - kl. 5a

Zastępca – Dominik Batko - kl. 6b

Zastępca – Gabriela Chadzak – kl. 6b

Sekretarz – Kamila Batko - kl.5b

Skarbnik – Katarzyna Bonar - kl.6a

Należy zaznaczyć, że samorząd działa już od 1 września, gdyż poczet sztandarowy reprezentował Szkołę Podstawową podczas  Mszy św. i  rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2016/2017, a był reprezentowany przez uczniów z klas piątych i szóstych: Julię Nowak, Julię Szczęsną, Piotra Koziarę, Martynę Koziarę, Zuzannę Grzęda, Szymona Pytla. Wszystkim uczniom bardzo serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły i za ich postawę.

Wraz z nowymi wyborami Samorząd Uczniowski ma nowe propozycje i pomysły do realizacji, o czym będziemy informować na bieżąco.

Nowo wybranym członkom życzę wiele sił do pracy, zapału, motywacji, aby się nie poddawali i stawiali czoło nowym wyzwaniom.

Małgorzata Bogdał