Gimnazjaliści wybrali nowy Samorząd Uczniowski

13 września 2016 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie, którzy zgłosili swoje kandydatury, w ubiegłym tygodniu uczestniczyli w kampanii wyborczej. Przygotowali ciekawe plakaty promujące propozycje swoich  pomysłów i działań na bieżący rok szkolny.

Do Prezydium Samorządu Uczniowskiego kandydowały:

Julia  Duda – kl. II A

Izabela  Kurdzielewicz – kl. II A

Klaudia  Kalisz – kl. II B

Aleksandra  Czechowska – kl. III A

Aleksandra  Maj – kl. III B

Wyborcy z zainteresowaniem oglądali plakaty i zastanawiali się nad tym, na kogo oddadzą swój głos. W dniu wyborów przed lokalem wyborczym ustawiła się kolejka chętnych do oddania swojego głosu. Podobnie jak w ubiegłym roku wyborcy nie zawiedli - frekwencja była bardzo wysoka. Każdy otrzymał kartę do głosowania i miał wpływ na wynik wyborów. Szkolna Komisja Wyborcza składająca się z przedstawicieli klas czuwała nad przebiegiem wyborów i skrupulatnie przeliczyła głosy.

Oto wyniki głosowania:

PRZEWODNICZĄCA  –  JULIA  DUDA

ZASTĘPCA  –  ALEKSANDRA  MAJ

ZASTĘPCA  –  ALEKSANDRA  CZECHOWSKA

SEKRETARZ  –  KLAUDIA  KALISZ

SKARBNIK  –  IZABELA  KURDZIELEWICZ

Nowemu Samorządowi  Uczniowskiemu życzymy owocnej pracy i wielu ciekawych inicjatyw w roku szkolnym.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Katarzyna Malec i Ewa Partyka - Szymańska