Szkoła „na nowo”

Podczas pobytu w pięknej Norwegii uczennice z Samorządu Uczniowskiego zachwyciły się urokami tamtejszych szkół. Wraz z opiekunkami samorządu postanowiłyśmy  odnowić wygląd szkolnych korytarzy, tak aby stały się cieplejsze i przyjemniejsze.

Chętni uczniowie zostawali po lekcjach, aby pomagać w malowaniu. Zostały wymalowane obrazy, które ozdabiają ściany korytarza, barierki i drzwi do toalet.Za zgodą i dzięki wsparciu Dyrekcji zostały również  zakupione sofy, stoliki oraz pufy, które umilają spędzanie przerw między lekcjami naszym koleżankom i kolegom. Kolejnym pomysłem było umieszczenie na korytarzu regału, gdzie uczniowie mogą polecać innym najlepsze według nich książki, czasopisma czy płyty z muzyką. Mamy nadzieję, że to co wspólnie zrobiliśmy będzie służyć wszystkim przez długie lata.

Małgosia Gorzałczany i Małgosia Piecuch