Rajd na zakończenie projektu

Na podsumowanie projektu ,,Z rodzicami raźniej” wybraliśmy się wspólnie na wycieczkę rowerową. Pomimo przeszkód pogodowych rajd udało się zorganizować i 21.06.2016. wszyscy – uczniowie i rodzice stawili się na umówione miejsce. Na rowerach zwiedziliśmy najciekawsze przyrodnicze zakątki naszej gminy.

Pokonaliśmy trudną trasę wzdłuż rzeki Wisły od Sokołowic aż na Witów. Zmęczeni odpoczywaliśmy przy najpiękniejszych punktach widokowych, gdzie mogliśmy też poczytać o faunie i florze charakterystycznej dla tego rejonu. Trasa, którą przebyliśmy nie należała do najłatwiejszych, ale wszyscy ją pokonali. Na zakończenie rajdu rodzice przygotowali smacznego grilla. Były kiełbaski, skrzydełka, ciasto, owoce i lody. Zmęczeni szybko zregenerowali siły, by potem jeszcze wspólnie się bawić. To był ,,super” dzień. Tak podsumowali go uczniowie. Mam nadzieję, że to również dobra lekcja ruchu przed zbliżającymi się wakacjami. Jeszcze raz wszystkim rodzicom dziękuję, za zaangażowanie i życzę dalej takiego zapału.

Wychowawca klasy III ,,b”

Teresa Domagała